Marga Klompésingel 130,
2135JC Hoofddorp
Bouwperiode: 1991
Tussen of geschakelde woning
6 Kamers
4 Slaapkamers
147 m² woonoppervlakte
181 m² perceel

Marga Klompésingel 130
2135JC Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Marga Klompésingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 147 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 181 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1991.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marga Klompésingel 130 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1991
6 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 147 m²
Perceel: 181 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1991
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0394010000294292
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marga Klompésingel
Huisnummer:
130
Postcode:
2135JC
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marga Klompésingel 130 is 123.67%.

Identificatie: 39400019140
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 633.000 +10.66%
202301-01-2023€ 572.000 -4.51%
202201-01-2022€ 599.000 +21.75%
202101-01-2021€ 492.000 +2.5%
202001-01-2020€ 480.000 +18.23%
201901-01-2019€ 406.000 +18.37%
201801-01-2018€ 343.000 +6.85%
201701-01-2017€ 321.000 +7.72%
201601-01-2016€ 298.000 +3.47%
201501-01-2015€ 288.000 +1.77%
201401-01-2014€ 283.000 n.v.t.

Bestemming van Marga Klompésingel 130

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marga Klompésingel 130

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marga Klompésingel 130 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: