Rondenburglaan 118,
2135KM Hoofddorp
Bouwperiode: 1995
Appartement
80 m² woonoppervlakte

Rondenburglaan 118
2135KM Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Rondenburglaan. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 80 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1995.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Rondenburglaan 118 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1995
Woonruimte: 80 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1995
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000318198
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Rondenburglaan
Huisnummer:
118
Postcode:
2135KM
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg West
Buurt code:
BU03940113
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Rondenburglaan 118 is 83.63%.

Identificatie: 39400050024
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 314.000 +4.67%
202301-01-2023€ 300.000 -4.46%
202201-01-2022€ 314.000 +6.08%
202101-01-2021€ 296.000 +15.63%
202001-01-2020€ 256.000 +12.78%
201901-01-2019€ 227.000 +16.41%
201801-01-2018€ 195.000 +3.17%
201701-01-2017€ 189.000 +5.59%
201601-01-2016€ 179.000 +4.07%
201501-01-2015€ 172.000 +0.58%
201401-01-2014€ 171.000 n.v.t.

Bestemming van Rondenburglaan 118

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Rondenburglaan 118

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Rondenburglaan 118 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
6450 inwoners
Man: 48%
Vrouw: 52%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: