Mathilde Wibautstraat 45,
2135MA Hoofddorp
Bouwperiode: 1991
Hoekwoning
105 m² woonoppervlakte

Mathilde Wibautstraat 45
2135MA Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Mathilde Wibautstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 105 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1991.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mathilde Wibautstraat 45 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1991
Woonruimte: 105 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1991
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000323827
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mathilde Wibautstraat
Huisnummer:
45
Postcode:
2135MA
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mathilde Wibautstraat 45 is 142.23%.

Identificatie: 39400046082
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 499.000 +12.9%
202301-01-2023€ 442.000 +3.51%
202201-01-2022€ 427.000 +16.35%
202101-01-2021€ 367.000 +8.26%
202001-01-2020€ 339.000 +13%
201901-01-2019€ 300.000 +15.38%
201801-01-2018€ 260.000 +4%
201701-01-2017€ 250.000 +6.38%
201601-01-2016€ 235.000 +4.91%
201501-01-2015€ 224.000 +8.74%
201401-01-2014€ 206.000 n.v.t.

Bestemming van Mathilde Wibautstraat 45

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mathilde Wibautstraat 45

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mathilde Wibautstraat 45 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: