Mathilde Wibautstraat 51,
2135MB Hoofddorp
Bouwperiode: 1991
Tussen of geschakelde woning
106 m² woonoppervlakte

Mathilde Wibautstraat 51
2135MB Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Mathilde Wibautstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 106 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1991.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Mathilde Wibautstraat 51 in Hoofddorp.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1991
Woonruimte: 106 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1991
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000318841
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Mathilde Wibautstraat
Huisnummer:
51
Postcode:
2135MB
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Mathilde Wibautstraat 51 is 137.06%.

Identificatie: 39400046085
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 467.000 +9.62%
202301-01-2023€ 426.000 -3.4%
202201-01-2022€ 441.000 +25.28%
202101-01-2021€ 352.000 +7.98%
202001-01-2020€ 326.000 +13.19%
201901-01-2019€ 288.000 +15.66%
201801-01-2018€ 249.000 +7.33%
201701-01-2017€ 232.000 +6.42%
201601-01-2016€ 218.000 +4.81%
201501-01-2015€ 208.000 +5.58%
201401-01-2014€ 197.000 n.v.t.

Bestemming van Mathilde Wibautstraat 51

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Mathilde Wibautstraat 51

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Mathilde Wibautstraat 51 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: