Aletta Jacobsdreef 220,
2135NE Hoofddorp
Bouwperiode: 1991
Appartement
86 m² woonoppervlakte

Aletta Jacobsdreef 220
2135NE Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Aletta Jacobsdreef. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 86 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1991.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Aletta Jacobsdreef 220 in Hoofddorp.

Appartement
Bouw: 1991
Woonruimte: 86 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1991
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000290453
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Aletta Jacobsdreef
Huisnummer:
220
Postcode:
2135NE
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Aletta Jacobsdreef 220 is 74.86%.

Identificatie: 39400046299
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 306.000 +4.79%
202301-01-2023€ 292.000 -4.58%
202201-01-2022€ 306.000 +6.25%
202101-01-2021€ 288.000 +9.92%
202001-01-2020€ 262.000 +12.93%
201901-01-2019€ 232.000 +16.58%
201801-01-2018€ 199.000 +6.42%
201701-01-2017€ 187.000 +5.06%
201601-01-2016€ 178.000 +1.14%
201501-01-2015€ 176.000 +0.57%
201401-01-2014€ 175.000 n.v.t.

Bestemming van Aletta Jacobsdreef 220

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Aletta Jacobsdreef 220

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Aletta Jacobsdreef 220 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: