Top Naeffstraat 8,
2135PZ Hoofddorp
Bouwperiode: 1993
Hoekwoning
114 m² woonoppervlakte

Top Naeffstraat 8
2135PZ Hoofddorp

Omschrijving

Gelegen in Hoofddorp, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Top Naeffstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 114 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1993.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Top Naeffstraat 8 in Hoofddorp.

Hoekwoning
Bouw: 1993
Woonruimte: 114 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1993
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0394010000305114
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Top Naeffstraat
Huisnummer:
8
Postcode:
2135PZ
Plaats:
Hoofddorp
Wijk:
Hoofddorp
Wijk code:
WK039401
Buurtinformatie:
Hoofddorp Toolenburg Oost
Buurt code:
BU03940114
Gemeente:
Haarlemmermeer
Provincie:
Noord-Holland

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Top Naeffstraat 8 is 135.14%.

Identificatie: 39400046812
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 522.000 +4.82%
202301-01-2023€ 498.000 -0.4%
202201-01-2022€ 500.000 +21.36%
202101-01-2021€ 412.000 +21.53%
202001-01-2020€ 339.000 +9%
201901-01-2019€ 311.000 +11.07%
201801-01-2018€ 280.000 +11.11%
201701-01-2017€ 252.000 +7.23%
201601-01-2016€ 235.000 +0.86%
201501-01-2015€ 233.000 +4.95%
201401-01-2014€ 222.000 n.v.t.

Bestemming van Top Naeffstraat 8

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Top Naeffstraat 8

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Top Naeffstraat 8 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
8330 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: