Stadsmatenstraat 1 112,
7513AA Enschede
Bouwperiode: 1952
Appartement
60 m² woonoppervlakte

Stadsmatenstraat 1 112
7513AA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Stadsmatenstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 60 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1952.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stadsmatenstraat 1 112 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1952
Woonruimte: 60 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1952
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000361713
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stadsmatenstraat
Huisnummer:
1
Huisnummertoevoeging:
112
Postcode:
7513AA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stadsmatenstraat 1 112 is 67.62%.

Identificatie: 15301242386
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 176.000 -4.86%
202301-01-2023€ 185.000 -7.04%
202201-01-2022€ 199.000 +23.6%
202101-01-2021€ 161.000 +12.59%
202001-01-2020€ 143.000 +11.72%
201901-01-2019€ 128.000 +10.34%
201801-01-2018€ 116.000 +8.41%
201701-01-2017€ 107.000 -0.93%
201601-01-2016€ 108.000 +1.89%
201501-01-2015€ 106.000 +0.95%
201401-01-2014€ 105.000 n.v.t.

Bestemming van Stadsmatenstraat 1 112

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stadsmatenstraat 1 112

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stadsmatenstraat 1 112 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: