Kortenaerstraat 13,
7513AC Enschede
Bouwperiode: 1923
Twee-onder-een-kapwoning
9 Kamers
8 Slaapkamers
319 m² woonoppervlakte
693 m² perceel

Kortenaerstraat 13
7513AC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Kortenaerstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 319 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 693 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1923.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Kortenaerstraat 13 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1923
9 Kamers
8 Slaapkamers
Woonruimte: 319 m²
Perceel: 693 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1923
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
9
Aantal slaapkamers:
8

Ligging

BAG-ID:
0153010000383661
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Kortenaerstraat
Huisnummer:
13
Postcode:
7513AC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Kortenaerstraat 13 is 63.13%.

Identificatie: 15300027457
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 876.000 +4.41%
202301-01-2023€ 839.000 +0.72%
202201-01-2022€ 833.000 +16.5%
202101-01-2021€ 715.000 +38.57%
202001-01-2020€ 516.000 +6.61%
201901-01-2019€ 484.000 +10.25%
201801-01-2018€ 439.000 +8.13%
201701-01-2017€ 406.000 +8.27%
201601-01-2016€ 375.000 +0.27%
201501-01-2015€ 374.000 -30.35%
201401-01-2014€ 537.000 n.v.t.

Bestemming van Kortenaerstraat 13

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Kortenaerstraat 13

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Kortenaerstraat 13 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: