Kortenaerstraat 17,
7513AC Enschede
Bouwperiode: 1913
Tussen of geschakelde woning
197 m² woonoppervlakte

Kortenaerstraat 17
7513AC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Kortenaerstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 197 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1913.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Kortenaerstraat 17 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1913
Woonruimte: 197 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1913
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000448311
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Kortenaerstraat
Huisnummer:
17
Postcode:
7513AC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Kortenaerstraat 17 is 34.15%.

Identificatie: 15300027461
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 546.000 +0%
202301-01-2023€ 546.000 +2.63%
202201-01-2022€ 532.000 +72.73%
202101-01-2021€ 308.000 -31.4%
202001-01-2020€ 449.000 -2.18%
201901-01-2019€ 459.000 +10.34%
201801-01-2018€ 416.000 +6.67%
201701-01-2017€ 390.000 +2.09%
201601-01-2016€ 382.000 +4.37%
201501-01-2015€ 366.000 -10.07%
201401-01-2014€ 407.000 n.v.t.

Bestemming van Kortenaerstraat 17

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Kortenaerstraat 17

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Kortenaerstraat 17 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: