Kortenaerstraat 27,
7513AC Enschede
Bouwperiode: 1927
Vrijstaande woning
11 Kamers
7 Slaapkamers
272 m² woonoppervlakte
1086 m² perceel
Beschikbaar
1195000

Kortenaerstraat 27
7513AC Enschede

1195000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 14-07-2025 door: Snelder Zijlstra Makelaars, Thoma Post Makelaars Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Kortenaerstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 272 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 1086 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1927.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Kortenaerstraat 27 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1927
11 Kamers
7 Slaapkamers
Woonruimte: 272 m²
Perceel: 1086 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
1195000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1927
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
11
Aantal slaapkamers:
7

Ligging

BAG-ID:
0153010000328577
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Kortenaerstraat
Huisnummer:
27
Postcode:
7513AC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Kortenaerstraat 27, 7513AC Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Kortenaerstraat 27 is 50.25%.

Identificatie: 15300027477
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 918.000 -2.96%
202301-01-2023€ 946.000 +1.83%
202201-01-2022€ 929.000 +22.08%
202101-01-2021€ 761.000 +33.74%
202001-01-2020€ 569.000 +6.55%
201901-01-2019€ 534.000 +9.88%
201801-01-2018€ 486.000 +8.24%
201701-01-2017€ 449.000 +8.19%
201601-01-2016€ 415.000 +0%
201501-01-2015€ 415.000 -32.08%
201401-01-2014€ 611.000 n.v.t.

Bestemming van Kortenaerstraat 27

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Kortenaerstraat 27

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Kortenaerstraat 27 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: