Kortenaerstraat 14,
7513AE Enschede
Bouwperiode: 1918
Hoekwoning
7 Kamers
5 Slaapkamers
253 m² woonoppervlakte
279 m² perceel
Beschikbaar
795000

Kortenaerstraat 14
7513AE Enschede

795000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 27-10-2025 door: Snelder Zijlstra Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Kortenaerstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 253 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 279 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1918.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Kortenaerstraat 14 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1918
7 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 253 m²
Perceel: 279 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
795000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1918
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
7
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000375845
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Kortenaerstraat
Huisnummer:
14
Postcode:
7513AE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Kortenaerstraat 14, 7513AE Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Kortenaerstraat 14 is 60.84%.

Identificatie: 15300027458
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 727.000 +0%
202301-01-2023€ 727.000 +2.68%
202201-01-2022€ 708.000 +60.91%
202101-01-2021€ 440.000 -25.3%
202001-01-2020€ 589.000 +3.15%
201901-01-2019€ 571.000 +10.44%
201801-01-2018€ 517.000 +6.82%
201701-01-2017€ 484.000 +3.42%
201601-01-2016€ 468.000 +4.46%
201501-01-2015€ 448.000 -0.88%
201401-01-2014€ 452.000 n.v.t.

Bestemming van Kortenaerstraat 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Kortenaerstraat 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Kortenaerstraat 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: