Kortenaerstraat 16,
7513AE Enschede
Bouwperiode: 1948
Vrijstaande woning
245 m² woonoppervlakte

Kortenaerstraat 16
7513AE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Kortenaerstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 245 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1948.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Kortenaerstraat 16 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1948
Woonruimte: 245 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1948
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000366849
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Kortenaerstraat
Huisnummer:
16
Postcode:
7513AE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Kortenaerstraat 16 is 40.63%.

Identificatie: 15300027460
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 585.000 -3.15%
202301-01-2023€ 604.000 +1.85%
202201-01-2022€ 593.000 +22.27%
202101-01-2021€ 485.000 -13.85%
202001-01-2020€ 563.000 +6.63%
201901-01-2019€ 528.000 +10.46%
201801-01-2018€ 478.000 +3.69%
201701-01-2017€ 461.000 +4.77%
201601-01-2016€ 440.000 +0.46%
201501-01-2015€ 438.000 +5.29%
201401-01-2014€ 416.000 n.v.t.

Bestemming van Kortenaerstraat 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Kortenaerstraat 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Kortenaerstraat 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: