Bisschopstraat 16,
7513AK Enschede
Bouwperiode: 1938
Tussen of geschakelde woning
6 Kamers
5 Slaapkamers
163 m² woonoppervlakte
283 m² perceel

Bisschopstraat 16
7513AK Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Bisschopstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 163 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 283 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1938.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bisschopstraat 16 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1938
6 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 163 m²
Perceel: 283 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1938
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000351769
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bisschopstraat
Huisnummer:
16
Postcode:
7513AK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bisschopstraat 16 is 41.41%.

Identificatie: 15300004108
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 502.000 +1.41%
202301-01-2023€ 495.000 -1.59%
202201-01-2022€ 503.000 +22.98%
202101-01-2021€ 409.000 -19.49%
202001-01-2020€ 508.000 +6.28%
201901-01-2019€ 478.000 +11.68%
201801-01-2018€ 428.000 +8.08%
201701-01-2017€ 396.000 +6.45%
201601-01-2016€ 372.000 +1.64%
201501-01-2015€ 366.000 +3.1%
201401-01-2014€ 355.000 n.v.t.

Bestemming van Bisschopstraat 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bisschopstraat 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bisschopstraat 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: