Emmastraat 121,
7513BB Enschede
Bouwperiode: 1905
Tussen of geschakelde woning
165 m² woonoppervlakte

Emmastraat 121
7513BB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Emmastraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 165 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1905.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Emmastraat 121 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1905
Woonruimte: 165 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1905
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000309485
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Emmastraat
Huisnummer:
121
Postcode:
7513BB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Emmastraat 121 is 157.45%.

Identificatie: 15300012480
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 363.000 +0%
202301-01-2023€ 363.000 +1.11%
202201-01-2022€ 359.000 +16.18%
202101-01-2021€ 309.000 -12.96%
202001-01-2020€ 355.000 +6.93%
201901-01-2019€ 332.000 +9.93%
201801-01-2018€ 302.000 +37.9%
201701-01-2017€ 219.000 +19.02%
201601-01-2016€ 184.000 +4.55%
201501-01-2015€ 176.000 +24.82%
201401-01-2014€ 141.000 n.v.t.

Bestemming van Emmastraat 121

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Emmastraat 121

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Emmastraat 121 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: