Emmastraat 97,
7513BB Enschede
Bouwperiode: 2004
Twee-onder-een-kapwoning
162 m² woonoppervlakte

Emmastraat 97
7513BB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Emmastraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 162 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2004.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Emmastraat 97 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2004
Woonruimte: 162 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2004
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000384763
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Emmastraat
Huisnummer:
97
Postcode:
7513BB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Emmastraat 97 is 104.87%.

Identificatie: 15300105433
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 463.000 -0.86%
202301-01-2023€ 467.000 +0.43%
202201-01-2022€ 465.000 +20.47%
202101-01-2021€ 386.000 -0.77%
202001-01-2020€ 389.000 +6.28%
201901-01-2019€ 366.000 +11.59%
201801-01-2018€ 328.000 +7.89%
201701-01-2017€ 304.000 +32.75%
201601-01-2016€ 229.000 +3.15%
201501-01-2015€ 222.000 -1.77%
201401-01-2014€ 226.000 n.v.t.

Bestemming van Emmastraat 97

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Emmastraat 97

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Emmastraat 97 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: