Emmastraat 265,
7513BE Enschede
Bouwperiode: 2008
Appartement
98 m² woonoppervlakte

Emmastraat 265
7513BE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Emmastraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 98 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2008.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Emmastraat 265 in Enschede.

Appartement
Bouw: 2008
Woonruimte: 98 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2008
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000323275
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Emmastraat
Huisnummer:
265
Postcode:
7513BE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Emmastraat 265 is 98.33%.

Identificatie: 15300163226
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 357.000 -0.56%
202301-01-2023€ 359.000 +4.36%
202201-01-2022€ 344.000 +23.3%
202101-01-2021€ 279.000 +7.31%
202001-01-2020€ 260.000 +11.59%
201901-01-2019€ 233.000 +9.91%
201801-01-2018€ 212.000 +10.42%
201701-01-2017€ 192.000 +7.87%
201601-01-2016€ 178.000 +1.14%
201501-01-2015€ 176.000 -2.22%
201401-01-2014€ 180.000 n.v.t.

Bestemming van Emmastraat 265

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Emmastraat 265

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Emmastraat 265 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: