Emmastraat 6,
7513BG Enschede
Bouwperiode: 1890
Tussen of geschakelde woning
154 m² woonoppervlakte

Emmastraat 6
7513BG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Emmastraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 154 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1890.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Emmastraat 6 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1890
Woonruimte: 154 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1890
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000357103
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Emmastraat
Huisnummer:
6
Postcode:
7513BG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Emmastraat 6 is 112.23%.

Identificatie: 15300012440
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 295.000 +10.9%
202301-01-2023€ 266.000 +2.31%
202201-01-2022€ 260.000 +27.45%
202101-01-2021€ 204.000 -6.42%
202001-01-2020€ 218.000 +7.39%
201901-01-2019€ 203.000 -23.11%
201801-01-2018€ 264.000 +35.38%
201701-01-2017€ 195.000 +9.55%
201601-01-2016€ 178.000 +3.49%
201501-01-2015€ 172.000 +23.74%
201401-01-2014€ 139.000 n.v.t.

Bestemming van Emmastraat 6

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Emmastraat 6

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Emmastraat 6 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: