Emmastraat 246,
7513BJ Enschede
Bouwperiode: 2004
Vrijstaande woning
135 m² woonoppervlakte

Emmastraat 246
7513BJ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Emmastraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 135 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2004.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Emmastraat 246 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 2004
Woonruimte: 135 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2004
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000337503
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Emmastraat
Huisnummer:
246
Postcode:
7513BJ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Emmastraat 246 is 112.85%.

Identificatie: 15300073069
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 530.000 -2.93%
202301-01-2023€ 546.000 +1.87%
202201-01-2022€ 536.000 +21.27%
202101-01-2021€ 442.000 +15.1%
202001-01-2020€ 384.000 +6.37%
201901-01-2019€ 361.000 +9.73%
201801-01-2018€ 329.000 +7.52%
201701-01-2017€ 306.000 +8.9%
201601-01-2016€ 281.000 +0%
201501-01-2015€ 281.000 +12.85%
201401-01-2014€ 249.000 n.v.t.

Bestemming van Emmastraat 246

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Emmastraat 246

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Emmastraat 246 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: