Emmastraat 264,
7513BJ Enschede
Bouwperiode: 1910
Tussen of geschakelde woning
90 m² woonoppervlakte

Emmastraat 264
7513BJ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Emmastraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 90 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1910.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Emmastraat 264 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1910
Woonruimte: 90 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1910
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000411355
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Emmastraat
Huisnummer:
264
Postcode:
7513BJ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Emmastraat 264 is 170.93%.

Identificatie: 15300012589
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 233.000 +0%
202301-01-2023€ 233.000 +2.64%
202201-01-2022€ 227.000 +26.82%
202101-01-2021€ 179.000 -6.28%
202001-01-2020€ 191.000 +6.7%
201901-01-2019€ 179.000 +10.49%
201801-01-2018€ 162.000 +6.58%
201701-01-2017€ 152.000 +8.57%
201601-01-2016€ 140.000 +3.7%
201501-01-2015€ 135.000 +56.98%
201401-01-2014€ 86.000 n.v.t.

Bestemming van Emmastraat 264

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Emmastraat 264

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Emmastraat 264 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: