Emmastraat 294,
7513BK Enschede
Bouwperiode: 1955
Vrijstaande woning
88 m² woonoppervlakte

Emmastraat 294
7513BK Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Emmastraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 88 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1955.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Emmastraat 294 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1955
Woonruimte: 88 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1955
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000315703
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Emmastraat
Huisnummer:
294
Postcode:
7513BK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Emmastraat 294 is 110.9%.

Identificatie: 15300012605
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 445.000 -3.05%
202301-01-2023€ 459.000 +1.77%
202201-01-2022€ 451.000 +20.91%
202101-01-2021€ 373.000 +22.3%
202001-01-2020€ 305.000 +6.27%
201901-01-2019€ 287.000 +9.96%
201801-01-2018€ 261.000 +7.85%
201701-01-2017€ 242.000 +6.61%
201601-01-2016€ 227.000 +0%
201501-01-2015€ 227.000 +7.58%
201401-01-2014€ 211.000 n.v.t.

Bestemming van Emmastraat 294

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Emmastraat 294

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Emmastraat 294 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: