Parkstraat 17,
7513BL Enschede
Bouwperiode: 1924
Twee-onder-een-kapwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
141 m² woonoppervlakte
174 m² perceel

Parkstraat 17
7513BL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Parkstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 141 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 174 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1924.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Parkstraat 17 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1924
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 141 m²
Perceel: 174 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1924
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000393217
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Parkstraat
Huisnummer:
17
Postcode:
7513BL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Parkstraat 17 is 138.16%.

Identificatie: 15300040245
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 362.000 -19.56%
202301-01-2023€ 450.000 -4.26%
202201-01-2022€ 470.000 +9.81%
202101-01-2021€ 428.000 +20.56%
202001-01-2020€ 355.000 +56.39%
201901-01-2019€ 227.000 +8.61%
201801-01-2018€ 209.000 +1.95%
201701-01-2017€ 205.000 +19.88%
201601-01-2016€ 171.000 +0.59%
201501-01-2015€ 170.000 +11.84%
201401-01-2014€ 152.000 n.v.t.

Bestemming van Parkstraat 17

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Parkstraat 17

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Parkstraat 17 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: