Parkstraat 19,
7513BL Enschede
Bouwperiode: 1924
Twee-onder-een-kapwoning
151 m² woonoppervlakte

Parkstraat 19
7513BL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Parkstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 151 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1924.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Parkstraat 19 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1924
Woonruimte: 151 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1924
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000346089
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Parkstraat
Huisnummer:
19
Postcode:
7513BL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Parkstraat 19 is 120.75%.

Identificatie: 15300040247
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 351.000 -0.85%
202301-01-2023€ 354.000 +0.57%
202201-01-2022€ 352.000 +28.47%
202101-01-2021€ 274.000 +15.61%
202001-01-2020€ 237.000 +6.28%
201901-01-2019€ 223.000 +9.31%
201801-01-2018€ 204.000 +1.49%
201701-01-2017€ 201.000 +23.31%
201601-01-2016€ 163.000 +0.62%
201501-01-2015€ 162.000 +1.89%
201401-01-2014€ 159.000 n.v.t.

Bestemming van Parkstraat 19

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Parkstraat 19

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Parkstraat 19 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: