Parkstraat 23,
7513BL Enschede
Bouwperiode: 1915
Twee-onder-een-kapwoning
6 Kamers
6 Slaapkamers
159 m² woonoppervlakte
216 m² perceel

Parkstraat 23
7513BL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Parkstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 159 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 216 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1915.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Parkstraat 23 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1915
6 Kamers
6 Slaapkamers
Woonruimte: 159 m²
Perceel: 216 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1915
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
6

Ligging

BAG-ID:
0153010000437383
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Parkstraat
Huisnummer:
23
Postcode:
7513BL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Parkstraat 23 is 69.03%.

Identificatie: 15300040251
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 382.000 -0.78%
202301-01-2023€ 385.000 +0.52%
202201-01-2022€ 383.000 +23.55%
202101-01-2021€ 310.000 +7.27%
202001-01-2020€ 289.000 +11.15%
201901-01-2019€ 260.000 +7.88%
201801-01-2018€ 241.000 +8.07%
201701-01-2017€ 223.000 +7.21%
201601-01-2016€ 208.000 -0.48%
201501-01-2015€ 209.000 -7.52%
201401-01-2014€ 226.000 n.v.t.

Bestemming van Parkstraat 23

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Parkstraat 23

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Parkstraat 23 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: