Parkstraat 12,
7513BM Enschede
Bouwperiode: 1895
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
130 m² woonoppervlakte
135 m² perceel
Beschikbaar
399500

Parkstraat 12
7513BM Enschede

399500 (Beschikbaar)
Geplaatst op 14-02-2026 door: Weusthuis Makelaardij, de nr. 1 van NO-Twente

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Parkstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 130 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 135 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1895.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Parkstraat 12 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1895
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 130 m²
Perceel: 135 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
399500
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1895
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000383991
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Parkstraat
Huisnummer:
12
Postcode:
7513BM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Parkstraat 12, 7513BM Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Parkstraat 12 is 150.69%.

Identificatie: 15300040240
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 361.000 +13.88%
202301-01-2023€ 317.000 +2.59%
202201-01-2022€ 309.000 +27.16%
202101-01-2021€ 243.000 +29.95%
202001-01-2020€ 187.000 +6.86%
201901-01-2019€ 175.000 +10.06%
201801-01-2018€ 159.000 +6.71%
201701-01-2017€ 149.000 +9.56%
201601-01-2016€ 136.000 -6.85%
201501-01-2015€ 146.000 +1.39%
201401-01-2014€ 144.000 n.v.t.

Bestemming van Parkstraat 12

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Parkstraat 12

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Parkstraat 12 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: