Pyrmontstraat 23,
7513BN Enschede
Bouwperiode: 2005
Tussen of geschakelde woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
111 m² woonoppervlakte
147 m² perceel
Beschikbaar
439500

Pyrmontstraat 23
7513BN Enschede

439500 (Beschikbaar)
Geplaatst op 07-10-2025 door: WitteWoning Makelaars Almelo Tubbergen

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Pyrmontstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 111 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 147 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pyrmontstraat 23 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2005
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 111 m²
Perceel: 147 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
439500
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000455141
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pyrmontstraat
Huisnummer:
23
Postcode:
7513BN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Pyrmontstraat 23, 7513BN Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pyrmontstraat 23 is 89.8%.

Identificatie: 15300112750
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 372.000 +0%
202301-01-2023€ 372.000 +2.76%
202201-01-2022€ 362.000 +27.02%
202101-01-2021€ 285.000 +7.14%
202001-01-2020€ 266.000 +6.83%
201901-01-2019€ 249.000 +8.26%
201801-01-2018€ 230.000 +6.48%
201701-01-2017€ 216.000 +2.86%
201601-01-2016€ 210.000 +2.44%
201501-01-2015€ 205.000 +4.59%
201401-01-2014€ 196.000 n.v.t.

Bestemming van Pyrmontstraat 23

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pyrmontstraat 23

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pyrmontstraat 23 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: