Pyrmontstraat 35,
7513BN Enschede
Bouwperiode: 1928
Vrijstaande woning
122 m² woonoppervlakte

Pyrmontstraat 35
7513BN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Pyrmontstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 122 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1928.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pyrmontstraat 35 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1928
Woonruimte: 122 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1928
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000301331
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pyrmontstraat
Huisnummer:
35
Postcode:
7513BN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pyrmontstraat 35 is 120.24%.

Identificatie: 15300043188
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 370.000 -3.14%
202301-01-2023€ 382.000 +1.87%
202201-01-2022€ 375.000 +23.36%
202101-01-2021€ 304.000 +29.91%
202001-01-2020€ 234.000 +6.85%
201901-01-2019€ 219.000 +10.05%
201801-01-2018€ 199.000 +8.15%
201701-01-2017€ 184.000 +8.24%
201601-01-2016€ 170.000 -9.57%
201501-01-2015€ 188.000 +11.9%
201401-01-2014€ 168.000 n.v.t.

Bestemming van Pyrmontstraat 35

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pyrmontstraat 35

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pyrmontstraat 35 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: