Pyrmontstraat 10,
7513BP Enschede
Bouwperiode: 1950
Vrijstaande woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
152 m² woonoppervlakte
224 m² perceel

Pyrmontstraat 10
7513BP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Pyrmontstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 152 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 224 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1950.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pyrmontstraat 10 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1950
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 152 m²
Perceel: 224 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1950
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000415939
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pyrmontstraat
Huisnummer:
10
Postcode:
7513BP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pyrmontstraat 10 is 169.95%.

Identificatie: 15300043173
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 521.000 -3.16%
202301-01-2023€ 538.000 +0.56%
202201-01-2022€ 535.000 +49.03%
202101-01-2021€ 359.000 +21.69%
202001-01-2020€ 295.000 +6.88%
201901-01-2019€ 276.000 +1.1%
201801-01-2018€ 273.000 -0.73%
201701-01-2017€ 275.000 +8.7%
201601-01-2016€ 253.000 -10.6%
201501-01-2015€ 283.000 +46.63%
201401-01-2014€ 193.000 n.v.t.

Bestemming van Pyrmontstraat 10

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pyrmontstraat 10

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pyrmontstraat 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: