Pyrmontstraat 6,
7513BP Enschede
Bouwperiode: 1910
Twee-onder-een-kapwoning
134 m² woonoppervlakte

Pyrmontstraat 6
7513BP Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Pyrmontstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 134 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1910.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pyrmontstraat 6 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1910
Woonruimte: 134 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1910
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000434963
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pyrmontstraat
Huisnummer:
6
Postcode:
7513BP
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pyrmontstraat 6 is 127.45%.

Identificatie: 15300043169
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 348.000 -0.57%
202301-01-2023€ 350.000 -0.28%
202201-01-2022€ 351.000 +22.73%
202101-01-2021€ 286.000 +17.21%
202001-01-2020€ 244.000 +6.09%
201901-01-2019€ 230.000 +11.11%
201801-01-2018€ 207.000 +7.81%
201701-01-2017€ 192.000 +6.67%
201601-01-2016€ 180.000 +3.45%
201501-01-2015€ 174.000 +13.73%
201401-01-2014€ 153.000 n.v.t.

Bestemming van Pyrmontstraat 6

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pyrmontstraat 6

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pyrmontstraat 6 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: