Waldeckstraat 12,
7513BS Enschede
Bouwperiode: 1905
Hoekwoning
3 Kamers
2 Slaapkamers
89 m² woonoppervlakte
95 m² perceel

Waldeckstraat 12
7513BS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Waldeckstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 89 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 95 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1905.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Waldeckstraat 12 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1905
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 89 m²
Perceel: 95 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1905
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000432655
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Waldeckstraat
Huisnummer:
12
Postcode:
7513BS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Waldeckstraat 12 is 68.42%.

Identificatie: 15300056416
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 224.000 -3.03%
202301-01-2023€ 231.000 +2.67%
202201-01-2022€ 225.000 +10.84%
202101-01-2021€ 203.000 +7.98%
202001-01-2020€ 188.000 +6.82%
201901-01-2019€ 176.000 +10.69%
201801-01-2018€ 159.000 +6.71%
201701-01-2017€ 149.000 +5.67%
201601-01-2016€ 141.000 +4.44%
201501-01-2015€ 135.000 +1.5%
201401-01-2014€ 133.000 n.v.t.

Bestemming van Waldeckstraat 12

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Waldeckstraat 12

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Waldeckstraat 12 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: