Waldeckstraat 14,
7513BS Enschede
Bouwperiode: 1905
Hoekwoning
113 m² woonoppervlakte

Waldeckstraat 14
7513BS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Waldeckstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 113 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1905.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Waldeckstraat 14 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1905
Woonruimte: 113 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1905
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000459931
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Waldeckstraat
Huisnummer:
14
Postcode:
7513BS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Waldeckstraat 14 is 118.95%.

Identificatie: 15300056418
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 208.000 -0.48%
202301-01-2023€ 209.000 +0.48%
202201-01-2022€ 208.000 +15.56%
202101-01-2021€ 180.000 +46.34%
202001-01-2020€ 123.000 +6.03%
201901-01-2019€ 116.000 +8.41%
201801-01-2018€ 107.000 +22.99%
201701-01-2017€ 87.000 -1.14%
201601-01-2016€ 88.000 +0%
201501-01-2015€ 88.000 -7.37%
201401-01-2014€ 95.000 n.v.t.

Bestemming van Waldeckstraat 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Waldeckstraat 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Waldeckstraat 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: