Nassaustraat 30 14,
7513BX Enschede
Bouwperiode: 2003
Appartement
92 m² woonoppervlakte

Nassaustraat 30 14
7513BX Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Nassaustraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 92 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2003.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Nassaustraat 30 14 in Enschede.

Appartement
Bouw: 2003
Woonruimte: 92 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2003
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000423053
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Nassaustraat
Huisnummer:
30
Huisnummertoevoeging:
14
Postcode:
7513BX
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Nassaustraat 30 14 is 103.18%.

Identificatie: 15300105776
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 319.000 -9.38%
202301-01-2023€ 352.000 +6.99%
202201-01-2022€ 329.000 +16.67%
202101-01-2021€ 282.000 +5.22%
202001-01-2020€ 268.000 +11.67%
201901-01-2019€ 240.000 +7.14%
201801-01-2018€ 224.000 +10.34%
201701-01-2017€ 203.000 +6.28%
201601-01-2016€ 191.000 +0.53%
201501-01-2015€ 190.000 +21.02%
201401-01-2014€ 157.000 n.v.t.

Bestemming van Nassaustraat 30 14

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Nassaustraat 30 14

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Nassaustraat 30 14 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: