Pathmossingel 13,
7513CA Enschede
Bouwperiode: 1922
Hoekwoning
84 m² woonoppervlakte

Pathmossingel 13
7513CA Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Pathmossingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 84 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 13 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1922
Woonruimte: 84 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000309685
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
13
Postcode:
7513CA
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 13 is 105.05%.

Identificatie: 15300040329
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 203.000 +4.1%
202301-01-2023€ 195.000 +4.84%
202201-01-2022€ 186.000 +24%
202101-01-2021€ 150.000 +11.11%
202001-01-2020€ 135.000 +5.47%
201901-01-2019€ 128.000 +8.47%
201801-01-2018€ 118.000 +4.42%
201701-01-2017€ 113.000 +7.62%
201601-01-2016€ 105.000 +2.94%
201501-01-2015€ 102.000 +3.03%
201401-01-2014€ 99.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 13

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 13

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 13 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: