Pathmossingel 61,
7513CB Enschede
Bouwperiode: 1918
Hoekwoning
3 Kamers
2 Slaapkamers
77 m² woonoppervlakte
205 m² perceel

Pathmossingel 61
7513CB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Pathmossingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 77 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 205 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1918.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 61 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1918
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 77 m²
Perceel: 205 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1918
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000327003
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
61
Postcode:
7513CB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 61 is 133.33%.

Identificatie: 15300040377
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 238.000 -4.03%
202301-01-2023€ 248.000 +13.76%
202201-01-2022€ 218.000 +23.86%
202101-01-2021€ 176.000 +13.55%
202001-01-2020€ 155.000 +5.44%
201901-01-2019€ 147.000 +9.7%
201801-01-2018€ 134.000 +4.69%
201701-01-2017€ 128.000 +7.56%
201601-01-2016€ 119.000 +3.48%
201501-01-2015€ 115.000 +12.75%
201401-01-2014€ 102.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 61

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 61

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 61 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: