Pathmossingel 71,
7513CC Enschede
Bouwperiode: 1922
Tussen of geschakelde woning
86 m² woonoppervlakte

Pathmossingel 71
7513CC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Pathmossingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 86 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 71 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1922
Woonruimte: 86 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000429023
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
71
Postcode:
7513CC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 71 is 160.44%.

Identificatie: 15300040387
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 237.000 +4.41%
202301-01-2023€ 227.000 +3.65%
202201-01-2022€ 219.000 +23.03%
202101-01-2021€ 178.000 +9.2%
202001-01-2020€ 163.000 +3.16%
201901-01-2019€ 158.000 +10.49%
201801-01-2018€ 143.000 +4.38%
201701-01-2017€ 137.000 +18.1%
201601-01-2016€ 116.000 +4.5%
201501-01-2015€ 111.000 +21.98%
201401-01-2014€ 91.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 71

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 71

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 71 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: