Pathmossingel 97,
7513CC Enschede
Bouwperiode: 1922
Tussen of geschakelde woning
82 m² woonoppervlakte

Pathmossingel 97
7513CC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Pathmossingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 82 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 97 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1922
Woonruimte: 82 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000429663
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
97
Postcode:
7513CC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 97 is 91.92%.

Identificatie: 15300040413
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 190.000 +4.4%
202301-01-2023€ 182.000 +4.6%
202201-01-2022€ 174.000 +24.29%
202101-01-2021€ 140.000 +0.72%
202001-01-2020€ 139.000 +6.11%
201901-01-2019€ 131.000 +8.26%
201801-01-2018€ 121.000 +5.22%
201701-01-2017€ 115.000 +11.65%
201601-01-2016€ 103.000 +4.04%
201501-01-2015€ 99.000 +0%
201401-01-2014€ 99.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 97

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 97

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 97 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: