Pathmossingel 119,
7513CD Enschede
Bouwperiode: 1921
Twee-onder-een-kapwoning
8 Kamers
6 Slaapkamers
186 m² woonoppervlakte
208 m² perceel

Pathmossingel 119
7513CD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Pathmossingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 186 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 208 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1921.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 119 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1921
8 Kamers
6 Slaapkamers
Woonruimte: 186 m²
Perceel: 208 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1921
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
8
Aantal slaapkamers:
6

Ligging

BAG-ID:
0153010000302659
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
119
Postcode:
7513CD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 119 is 121.39%.

Identificatie: 15300040435
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 383.000 +3.51%
202301-01-2023€ 370.000 +2.78%
202201-01-2022€ 360.000 +16.5%
202101-01-2021€ 309.000 +13.19%
202001-01-2020€ 273.000 +5.41%
201901-01-2019€ 259.000 +7.02%
201801-01-2018€ 242.000 +2.11%
201701-01-2017€ 237.000 +23.44%
201601-01-2016€ 192.000 +2.67%
201501-01-2015€ 187.000 +8.09%
201401-01-2014€ 173.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 119

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 119

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 119 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: