Pathmossingel 175,
7513CG Enschede
Bouwperiode: 1922
Twee-onder-een-kapwoning
92 m² woonoppervlakte

Pathmossingel 175
7513CG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Pathmossingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 92 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 175 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1922
Woonruimte: 92 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000356747
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
175
Postcode:
7513CG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 175 is 113.33%.

Identificatie: 15300040491
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 224.000 +3.7%
202301-01-2023€ 216.000 +2.37%
202201-01-2022€ 211.000 +20.57%
202101-01-2021€ 175.000 +15.13%
202001-01-2020€ 152.000 +5.56%
201901-01-2019€ 144.000 +9.09%
201801-01-2018€ 132.000 +6.45%
201701-01-2017€ 124.000 +6.9%
201601-01-2016€ 116.000 +4.5%
201501-01-2015€ 111.000 +5.71%
201401-01-2014€ 105.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 175

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 175

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 175 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: