Pathmossingel 191,
7513CG Enschede
Bouwperiode: 2005
Tussen of geschakelde woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
120 m² woonoppervlakte
149 m² perceel
Beschikbaar
350000

Pathmossingel 191
7513CG Enschede

350000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 07-01-2026 door: Prisma Makelaars Enschede B.V.

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Pathmossingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 120 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 149 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 191 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2005
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 120 m²
Perceel: 149 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
350000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000463779
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
191
Postcode:
7513CG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Pathmossingel 191, 7513CG Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 191 is 100%.

Identificatie: 15300112709
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 336.000 +4.35%
202301-01-2023€ 322.000 +4.89%
202201-01-2022€ 307.000 +23.79%
202101-01-2021€ 248.000 +16.98%
202001-01-2020€ 212.000 +6%
201901-01-2019€ 200.000 +5.82%
201801-01-2018€ 189.000 +5.59%
201701-01-2017€ 179.000 +13.29%
201601-01-2016€ 158.000 +3.95%
201501-01-2015€ 152.000 -9.52%
201401-01-2014€ 168.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 191

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 191

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 191 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: