Pathmossingel 201,
7513CG Enschede
Bouwperiode: 2005
Tussen of geschakelde woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
112 m² woonoppervlakte
113 m² perceel

Pathmossingel 201
7513CG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Pathmossingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 112 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 113 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2005.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 201 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2005
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 112 m²
Perceel: 113 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2005
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000419945
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
201
Postcode:
7513CG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Pathmos
Buurt code:
BU01530202

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 201 is 104.7%.

Identificatie: 15300112714
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 305.000 +4.45%
202301-01-2023€ 292.000 +4.66%
202201-01-2022€ 279.000 +24%
202101-01-2021€ 225.000 +23.63%
202001-01-2020€ 182.000 +6.43%
201901-01-2019€ 171.000 +5.56%
201801-01-2018€ 162.000 +5.19%
201701-01-2017€ 154.000 +4.76%
201601-01-2016€ 147.000 +3.52%
201501-01-2015€ 142.000 -4.7%
201401-01-2014€ 149.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 201

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 201

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 201 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2065 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: