Pathmossingel 218,
7513CM Enschede
Bouwperiode: 1922
Tussen of geschakelde woning
78 m² woonoppervlakte

Pathmossingel 218
7513CM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Pathmossingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 78 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 218 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1922
Woonruimte: 78 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000439401
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
218
Postcode:
7513CM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 218 is 111.58%.

Identificatie: 15300040520
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 201.000 +0%
202301-01-2023€ 201.000 +2.55%
202201-01-2022€ 196.000 +26.45%
202101-01-2021€ 155.000 +17.42%
202001-01-2020€ 132.000 +6.45%
201901-01-2019€ 124.000 +10.71%
201801-01-2018€ 112.000 +6.67%
201701-01-2017€ 105.000 +7.14%
201601-01-2016€ 98.000 +4.26%
201501-01-2015€ 94.000 -1.05%
201401-01-2014€ 95.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 218

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 218

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 218 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: