Pathmossingel 226,
7513CM Enschede
Bouwperiode: 1922
Tussen of geschakelde woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
103 m² woonoppervlakte
141 m² perceel

Pathmossingel 226
7513CM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Pathmossingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 103 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 141 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 226 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1922
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 103 m²
Perceel: 141 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000378529
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
226
Postcode:
7513CM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 226 is 123.2%.

Identificatie: 15300040524
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 279.000 +0%
202301-01-2023€ 279.000 -4.45%
202201-01-2022€ 292.000 +26.41%
202101-01-2021€ 231.000 +10.53%
202001-01-2020€ 209.000 +6.63%
201901-01-2019€ 196.000 +10.11%
201801-01-2018€ 178.000 +20.27%
201701-01-2017€ 148.000 +7.25%
201601-01-2016€ 138.000 +12.2%
201501-01-2015€ 123.000 -1.6%
201401-01-2014€ 125.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 226

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 226

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 226 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: