Pathmossingel 230,
7513CM Enschede
Bouwperiode: 1922
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
80 m² woonoppervlakte
142 m² perceel

Pathmossingel 230
7513CM Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Pathmossingel. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 80 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 142 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Pathmossingel 230 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1922
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 80 m²
Perceel: 142 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000447961
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Pathmossingel
Huisnummer:
230
Postcode:
7513CM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Pathmossingel 230 is 150%.

Identificatie: 15300040526
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 250.000 +6.38%
202301-01-2023€ 235.000 -9.96%
202201-01-2022€ 261.000 +23.11%
202101-01-2021€ 212.000 +25.44%
202001-01-2020€ 169.000 +6.96%
201901-01-2019€ 158.000 +11.27%
201801-01-2018€ 142.000 +8.4%
201701-01-2017€ 131.000 +6.5%
201601-01-2016€ 123.000 -6.11%
201501-01-2015€ 131.000 +31%
201401-01-2014€ 100.000 n.v.t.

Bestemming van Pathmossingel 230

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Pathmossingel 230

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Pathmossingel 230 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: