Volksparksingel 67,
7513CS Enschede
Bouwperiode: 1920
Tussen of geschakelde woning
211 m² woonoppervlakte

Volksparksingel 67
7513CS Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Volksparksingel. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 211 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1920.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Volksparksingel 67 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1920
Woonruimte: 211 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1920
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000320511
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Volksparksingel
Huisnummer:
67
Postcode:
7513CS
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
Wijk code:
WK015302
Buurtinformatie:
Elferink-Heuwkamp
Buurt code:
BU01530205

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Volksparksingel 67 is 34.81%.

Identificatie: 15300055521
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 364.000 +0.28%
202301-01-2023€ 363.000 +2.54%
202201-01-2022€ 354.000 +20.41%
202101-01-2021€ 294.000 -12.24%
202001-01-2020€ 335.000 +5.35%
201901-01-2019€ 318.000 +4.95%
201801-01-2018€ 303.000 +6.69%
201701-01-2017€ 284.000 +7.98%
201601-01-2016€ 263.000 +2.73%
201501-01-2015€ 256.000 -5.19%
201401-01-2014€ 270.000 n.v.t.

Bestemming van Volksparksingel 67

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Volksparksingel 67

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Volksparksingel 67 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2670 inwoners
Man: 54%
Vrouw: 46%
Delen: