Volksparksingel 8,
7513CT Enschede
Bouwperiode: 1937
Hoekwoning
5 Kamers
3 Slaapkamers
115 m² woonoppervlakte
112 m² perceel

Volksparksingel 8
7513CT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Volksparksingel. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 115 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 112 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1937.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Volksparksingel 8 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1937
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 115 m²
Perceel: 112 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1937
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000440591
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Volksparksingel
Huisnummer:
8
Postcode:
7513CT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Volksparksingel 8 is 150%.

Identificatie: 15300055506
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 250.000 -12.28%
202301-01-2023€ 285.000 +65.7%
202201-01-2022€ 172.000 +22.86%
202101-01-2021€ 140.000 +100%
202001-01-2020€ 70.000 +11.11%
201901-01-2019€ 63.000 +12.5%
201801-01-2018€ 56.000 -13.85%
201701-01-2017€ 65.000 +8.33%
201601-01-2016€ 60.000 -40%
201501-01-2015€ 100.000 +0%
201401-01-2014€ 100.000 n.v.t.

Bestemming van Volksparksingel 8

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Volksparksingel 8

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Volksparksingel 8 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: