Nieuwstraat 34,
7513DD Enschede
Bouwperiode: 1890
Twee-onder-een-kapwoning
95 m² woonoppervlakte

Nieuwstraat 34
7513DD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Nieuwstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 95 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1890.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Nieuwstraat 34 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1890
Woonruimte: 95 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1890
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000364181
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Nieuwstraat
Huisnummer:
34
Postcode:
7513DD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Nieuwstraat 34 is 184.62%.

Identificatie: 15300036451
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 333.000 -14.62%
202301-01-2023€ 390.000 +0.52%
202201-01-2022€ 388.000 +23.57%
202101-01-2021€ 314.000 +51.69%
202001-01-2020€ 207.000 +6.15%
201901-01-2019€ 195.000 +11.43%
201801-01-2018€ 175.000 +47.06%
201701-01-2017€ 119.000 +7.21%
201601-01-2016€ 111.000 +2.78%
201501-01-2015€ 108.000 -7.69%
201401-01-2014€ 117.000 n.v.t.

Bestemming van Nieuwstraat 34

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Nieuwstraat 34

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Nieuwstraat 34 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: