Janninksweg 147,
7513DJ Enschede
Bouwperiode: 1913
Hoekwoning
5 Kamers
5 Slaapkamers
99 m² woonoppervlakte
141 m² perceel
Beschikbaar
325000

Janninksweg 147
7513DJ Enschede

325000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 21-02-2026 door: Vera Welker Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Janninksweg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 99 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 141 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1913.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Janninksweg 147 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1913
5 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 99 m²
Perceel: 141 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
325000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1913
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000362707
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Janninksweg
Huisnummer:
147
Postcode:
7513DJ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Janninksweg 147, 7513DJ Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Janninksweg 147 is 73.38%.

Identificatie: 15300024369
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 267.000 +1.14%
202301-01-2023€ 264.000 +2.33%
202201-01-2022€ 258.000 +25.85%
202101-01-2021€ 205.000 -26.26%
202001-01-2020€ 278.000 +6.92%
201901-01-2019€ 260.000 +10.17%
201801-01-2018€ 236.000 +6.79%
201701-01-2017€ 221.000 +78.23%
201601-01-2016€ 124.000 +4.2%
201501-01-2015€ 119.000 -22.73%
201401-01-2014€ 154.000 n.v.t.

Bestemming van Janninksweg 147

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Janninksweg 147

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Janninksweg 147 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: