Janninksweg 38,
7513DK Enschede
Bouwperiode: 1894
Appartement
5 Kamers
4 Slaapkamers
106 m² woonoppervlakte
101 m² perceel
Beschikbaar
342500

Janninksweg 38
7513DK Enschede

342500 (Beschikbaar)
Geplaatst op 22-07-2025 door: EXTRA Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Janninksweg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 106 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 101 m2. De Appartement is gebouwd in 1894.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Janninksweg 38 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1894
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 106 m²
Perceel: 101 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
342500
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1894
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000476327
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Janninksweg
Huisnummer:
38
Postcode:
7513DK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Janninksweg 38, 7513DK Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Janninksweg 38 is 88.72%.

Identificatie: 15300024256
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202301-01-2023€ 251.000 +2.45%
202201-01-2022€ 245.000 +26.94%
202101-01-2021€ 193.000 +5.46%
202001-01-2020€ 183.000 +6.4%
201901-01-2019€ 172.000 +5.52%
201801-01-2018€ 163.000 +6.54%
201701-01-2017€ 153.000 +8.51%
201601-01-2016€ 141.000 +3.68%
201501-01-2015€ 136.000 +2.26%
201401-01-2014€ 133.000 n.v.t.

Bestemming van Janninksweg 38

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Janninksweg 38

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Janninksweg 38 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: