Janninksweg 64,
7513DL Enschede
Bouwperiode: 1956
Hoekwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
97 m² woonoppervlakte
170 m² perceel

Janninksweg 64
7513DL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Janninksweg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 97 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 170 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1956.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Janninksweg 64 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1956
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 97 m²
Perceel: 170 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1956
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000363103
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Janninksweg
Huisnummer:
64
Postcode:
7513DL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Janninksweg 64 is 91.79%.

Identificatie: 15300024282
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 257.000 -2.65%
202301-01-2023€ 264.000 -6.38%
202201-01-2022€ 282.000 +22.61%
202101-01-2021€ 230.000 +5.99%
202001-01-2020€ 217.000 +19.23%
201901-01-2019€ 182.000 +10.3%
201801-01-2018€ 165.000 +7.14%
201701-01-2017€ 154.000 +6.94%
201601-01-2016€ 144.000 +2.86%
201501-01-2015€ 140.000 +4.48%
201401-01-2014€ 134.000 n.v.t.

Bestemming van Janninksweg 64

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Janninksweg 64

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Janninksweg 64 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: