Janninksweg 130,
7513DN Enschede
Bouwperiode: 1913
Vrijstaande woning
116 m² woonoppervlakte

Janninksweg 130
7513DN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Janninksweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 116 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1913.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Janninksweg 130 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1913
Woonruimte: 116 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1913
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000412939
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Janninksweg
Huisnummer:
130
Postcode:
7513DN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Veldkamp-Getfert-West
Buurt code:
BU01530006

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Janninksweg 130 is 130.61%.

Identificatie: 15300024333
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 452.000 -3.21%
202301-01-2023€ 467.000 +1.97%
202201-01-2022€ 458.000 +21.49%
202101-01-2021€ 377.000 +24.83%
202001-01-2020€ 302.000 +6.71%
201901-01-2019€ 283.000 +9.27%
201801-01-2018€ 259.000 +8.37%
201701-01-2017€ 239.000 +6.22%
201601-01-2016€ 225.000 +0%
201501-01-2015€ 225.000 +14.8%
201401-01-2014€ 196.000 n.v.t.

Bestemming van Janninksweg 130

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Janninksweg 130

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Janninksweg 130 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1885 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: