Blekerstraat 19,
7513DR Enschede
Bouwperiode: 1915
Hoekwoning
6 Kamers
4 Slaapkamers
126 m² woonoppervlakte
159 m² perceel

Blekerstraat 19
7513DR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Blekerstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 126 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 159 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1915.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Blekerstraat 19 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1915
6 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 126 m²
Perceel: 159 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1915
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000461101
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Blekerstraat
Huisnummer:
19
Postcode:
7513DR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 00 Binnensingelgebied
Wijk code:
WK015300
Buurtinformatie:
Horstlanden-Stadsweide
Buurt code:
BU01530007

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Blekerstraat 19 is 171.01%.

Identificatie: 15300004176
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 374.000 +0%
202301-01-2023€ 374.000 +1.08%
202201-01-2022€ 370.000 +27.15%
202101-01-2021€ 291.000 -2.02%
202001-01-2020€ 297.000 +10.41%
201901-01-2019€ 269.000 +124.17%
201801-01-2018€ 120.000 -22.08%
201701-01-2017€ 154.000 +8.45%
201601-01-2016€ 142.000 +4.41%
201501-01-2015€ 136.000 -1.45%
201401-01-2014€ 138.000 n.v.t.

Bestemming van Blekerstraat 19

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Blekerstraat 19

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Blekerstraat 19 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3060 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Delen: